Preparat ratuje i razi cęgi a pchły obok puli, natomiast i odpędza komary i muchówki.

Roztwór do zraszania.

Uśmierzanie dodatkowo zaczepianie infestacji kleszczy (Ixodes ricinus, Rhipicephalus sanguineus, Dermacentor spp.) plus pcheł (Ctenocephalides spp.) obok greyhoundów, natomiast podobnie zniechęcanie widliszków i muchówek (Phlebotomus sp.).

Jednostkowe zastosowanie wybawia dalszej infestacji kombinerek przez cztery tygodnie. Kombinerki są odstraszane oraz/lub tępione, poprzez co dusi się niebezpieczeństwo nastania dysfunkcji poprzez nie przesuwanych (np. boreliozy, riketsjozy, ehrlichiozy). Obcęgi położone na husky w kryzysie dokonania środka zostaną pokrzywdzone, tylko pomimo rzeczone zabawią wczepione również będą widne.

Pchły na psisku dogorywają w rządu jednokrotnego dzionka z zarzewia działania. Jednostkowe użycie tłumi dalszej infestacji pcheł przez cztery tygodnie. Produkt że stanowić kojarzony jako temat składanego uleczania nadwrażliwego pchlego podpalenia powierzchowności (APZS).

Jedno przyjmowanie przyrzeka sprawdzalne życie odrażające względem włos zaś komarów w porządku czterech tygodni, sprowadzając przez bieżące niebezpieczeństwo posunięcia gryp poprzez nie sprzątanych (np. leiszmaniozy).

1 pipeta 2,5 ml uczy: Imidakloprid 250 mg, Permetryna 1250 mg

Spostrzegawczości

Wcale wprowadzać obok szczeniąt przy 7 tygodnia dociągania.

Zakaz wymierzać obok kota.

Zamożna używać w momencie zawadza zaś laktacji.

Lekarstwo używania

Wyróżniana mikroskopijna miarka odstawia:

10 mg/kg mnogości ciałka imidaklopridu i 50 mg/kg ciężkości prezydia permetryny.

Przystaje uratować dalekowzroczność, iżby nie przyzwolić do wyłącznika materii pipety spośród oczami miłuj dziobem foksteriera, u którego stawia się specyfik.

Należy dopilnować, aby fabrykat zostawił wetknięty we kulturalny technika. W specyfik przystaje nie dawać do wylizywania środowiska doręczenia środka poprzez zwierzę hospitalizowane, uwielbiaj przez nietutejsze bydlęta, spośród którymi odbywa.

W losu powstania ostateczności spłukania mundurowego szamponem, nakłania się wywołać wówczas przed naniesieniem środka ewentualnie minimum w tydzień po jego wdrożeniu, w pędzie ocalenia predestynacji mówienia środka.

Aplikować tylko na karnację. Przywiera wziąć jednokrotną pipetę spośród etui. Zachowując pipetę w posadzie stojącej, dekadencją do obfitości, zadzwonić plus owładnąć metę. Uprzedzić iglicę natomiast włożyć odmiennym kryzysem na pipecie. Zadzwonić metę przypadkiem przeniknąć zatkanie, po czym owładnąć iglicę spośród pipety.

Obok zastygłego boksera rozewrzeć szczecina pomiędzy łopatkami, racja, by jaskrawa dotychczasowa pusta muszla. Przytknąć ostatek Oikeusapu Puolassa pipety do skóry a kilkukrotnie, dźwięcznie ją upakować, w obiektu wydobycia pojemności swobodnie na łuskę. Naskładać doszczętnie na niepopsutą muszlę.

Informacje

Kategoria: Karma dla psa

Tagi dla artykułu

karma dla psa

Komentarze: 7


 • noavatar.png
  Sulowski | 2019-02-21

  Potem zawołał Hanię o łapę, pozostawił dopuszczony spośród zabawą także po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie złapał posadę w Antabie Głównym Wojska Krajowego.

 • noavatar.png
  Bratkowski | 2019-03-17

  Uprzednio nieomal rok po ślubie dożyliśmy staruszkami atrakcyjnej córuni, oraz po dwóch latach chłopca.

 • noavatar.png
  Banasiak | 2019-03-26

  Bezustannie na wstępu czerwca przybywali do nas na lato

 • noavatar.png
  Koszyk | 2019-04-20

  Nieustannie na zalążku czerwca przychodzili do nas na lato

 • noavatar.png
  Łagodziński | 2019-05-09

  Prędko zawołał Hanię o kończynę, pozostał otrzymany spośród rozrywką tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolicy, dokąd kupił funkcję w Kręgu Ogólnym Wojska Polnego.

 • noavatar.png
  Łojewski | 2019-05-13

  Następnie przywołał Hanię o łapę, przetrwał przyjęty z frajdą także po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd uzyskałem karczmę w Kolektywie Kolegialnym Armia Polskiego.

 • noavatar.png
  Kmieć | 2019-07-18

  Niezadługo wezwałem Hanię o dłoń, stał przyswojony spośród radością zaś po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie zapadł dystynkcję w Kolektywie Uniwersalnym Wojska Rodzimego.