Zabezpieczenia ładunków w transporcie drogowym

Zabezpieczenia ładunków w transporcie drogowym To znaczy, koleś zrobił OK z koszykówki, prawda?

„To nie jest wielkość psa w walce, lecz wielkość walki w psie”.

Dobry trener osoba pracuje z wami na swoim poziomie i wie, ile cię zabrać i jak szybko pchnąć … i kiedy mówić o dostosowaniu tych pierwotnych celów. Brak ocen.

Jak to działa?

Cóż, oto jak to zrobić. Po rozpoczęciu pracy ze mną, znajdę swoje cele i dowiedzieć się, co chcesz wyjść z programu ćwiczeń. Potem zrobię ocenę biznesowe, aby zobaczyć, gdzie stoisz i jakie obszary wymagają pracy.

Wspólnie będziemy wymyślić plan, który odpowiada Twoim potrzebom. Ja też pracować z budżetu. W zależności od tego, co chcesz osiągnąć, może być w stanie dostać się z mniejszej liczby sesji i więcej lekcji. Lub, jeśli czujesz, że potrzebujesz dodatkowego kopa w pośladek wracającego częściej może być droga.

Więc co to jest trening jak?

To nie jest łatwe pytanie, ponieważ każdy ma inne cele i zaczyna z innego miejsca. Ale w ogóle, zrobimy jakiś rodzaj treningu układu krążenia, aby upewnić się, że mięśnie są rozgrzane.

Następnie standardowy sesji (chociaż tak naprawdę nie ma czegoś takiego jak standardowej sesji) obejmie około 8 do 10 ćwiczeń treningowych odporność na pracę swoich głównych grup mięśni.

A większość sesje kończą się niektóre rozciągania.

Sesja jest zazwyczaj godzinę lub mniej. Znacznie więcej, a ryzykujesz przesadzają i zwiększenie potencjału kontuzji.

Nie masz go. Kiedy jesteś gotowy do bardziej zaawansowanych ćwiczeń osobiste, zaczniemy dodanie dodatkowych zestawów ćwiczeń oporowych i bardziej intensywne cardio pracy. Gdziekolwiek chcesz iść pod względem sprawności, kursy i szkolenia można tak się stało!

Artykuł napisany przez:

Post Categories: Szkolenia z logistyki
Tags: , , ,