Kurs makijażu

Kurs makijażu

P90X i Back Pain- Przyczyny i rozwiązania

P90X, lub Power 90 Extreme jest intensywny, 13-tygodniowy program ćwiczeń zyskuje popularność wśród tych, którzy chcą się zmieścić szybko. Wiele osób odczuwa świetne wyniki z tego programu ćwiczeń, ale ważne jest, aby zachować ostrożność podczas rozpoczynania nowej działalności fizycznej. Siła i elastyczność wymagania P90X może powodować bóle pleców dla tych, którzy nie mają już wysoki poziom sprawności, kiedy rozpocząć program.

P90X pochodzi z 12 płyt DVD, które skupiają się na treningu siłowego, cardio i rozciąganie. Program może być zindywidualizowane wybierając obrót DVD, który obsługuje swoje cele treningowe.

Fora internetowe pełne są ludzi z prośbą o poradę w sprawie unikania bólu pleców podczas P90X. Poniższe ćwiczenia są identyfikowane przez wielu http://domy-balik.pl za główne przyczyny bólu pleców.

Ab Ripper X

Ten 15-minutowy trening odbywa się 3 razy w tygodniu. To pociąga za sobą szereg a ćwiczenia mające na celu budowanie mięśni brzucha szybko. Wiele ćwiczeń, które koncentrują się na mięśnie brzucha powodować bóle pleców, tworząc napięcie w dolnej części pleców.

Jedno ćwiczenie w szczególności wykonywane podczas Ab Ripper X mogą tworzyć ogromne obciążenie dolnej części pleców i bioder: w Fifer nożyczkami. Wykonywanie wiąże odchylając się do tyłu na podłodze z tyłu lekko nad ziemią i nogami w powietrzu robi rzut nożycowy. Waga nogami tworzy opór w mięśniach brzucha, wytrzymałość budynku. Układ ABS pracują również trzymać górną część ciała z podłogi.

Gdy nogi są w powietrzu, mięśnie zginaczy biodra, a nie tylko abs wszelkich starań, aby trzymać je w górę. Mięśnie zginaczy biodra ciągnąć miednicy, zmuszając go, aby pochylić do przodu, co zwiększa łuk w dolnej części pleców. Może to powodować znaczne obciążenie dla mięśni dolnej części pleców.

Artykuł napisany przez:

Post Categories: Szkolenia z logistyki
Tags: , , , , ,