Certyfikaty informatyczne podnosząxe kwalifikacje

Certyfikaty informatyczne podnosząxe kwalifikacje

Rozwój pracowników

Rozwój pracowników organizacji w mieszkaniu

W organizacjach zespołowych, możliwości awansu są rzadko. Jak więc stworzyć możliwości dla członków zespołu, aby rosnąć i rozwijać? Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

gt; gt; Wzbogać swoje zadanie. Zwiększ różnorodnych zadań członków zespołu i nadać im większą kontrolę nad ich pracą.http://www.speed.auto.pl/kursycennik,2,pl.html Sugestia: Spójrz zarówno poziomo – członkowie zespołu mogą nauczyć się pracować więcej elementów wyposażenia – i pionowo – mogą przyjmować więcej zadań „Zarządzanie”, takich jak planowanie.

gt; gt; Wspieranie transferu boczne. Niech im budować wiedzę przeskakując granice organizacyjne. Uwaga: Wydajność może zanurzyć, gdy członkowie zespołu uczą się nowych miejsc pracy. Jednak zwrot w motywacji i big-picture zrozumienia zazwyczaj kompensuje te koszty.

gt; gt; Rozwijanie kariery „pajęczyny”. Gdy członkowie zespołu nie mają szczeblach kariery wspiąć, zbudować internetowej – szereg ścieżek, które promieniują z zespołu do innych zespołów i działów. W dziedzinach, w których kompetencje pochodzi z wieloletnim doświadczeniem i wykształceniem, ustalenie więzi z innymi zespołami, wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Tworzenie wzajemnych relacji – szkolić swoich pracowników w niektórych obszarach, a oni szkolić swoich ludzi. Dzięki temu członkowie zespołu do postępu w swoich dziedzinach wiedzy – zamiast przenieść się do zarządzania, jeśli chcą zarobić większe pensje. Sugestia: Określ poziom wiedzy i udziału w każdej dziedzinie technicznej. Następnie należy określić odpowiednie szkolenia i doświadczenia, które może doprowadzić pracownika z jednego poziomu uczestnictwa do drugiego. Wzrost płac jako członek zespołu porusza się w internecie.

gt; gt; Projektowanie nowych ról. Przy odrobinie kreatywności i elastyczności, organizacje mogą pozwolić członkowie zespołu projektowania nowych ról. Podziel wyzwania Państwa przedsiębiorstwa z członkami zespołu i zapytać, co mają do tego przyczynić. Co mogą zrobić, aby dodać wartość? Możesz być zaskoczony bogactwem pomysłów, że pracownicy zaszufladkować w ograniczeniu pracy mo okna drewniane zielona góraże wymyślić. Przykład: Na Johnsonville Foods, urzędnik księgowości zaproponował nową linię produktów. Skończył uruchomiony nowy podział.

Artykuł napisany przez:

Post Categories: Szkolenia z logistyki
Tags: , , ,