Koszty i efektywność logistyki w przedsiębiorstwie

Koszty i efektywność logistyki w przedsiębiorstwie

Korzyści z Getting Personal Training

My, ludzie są świetne w wymyślanie jedną wymówkę po drugim. I hej, niektóre z wymówek są nawet zgodne z prawem. Wymagającą pracą, chore dzieci, itp, itd. Więc gdzie idziesz, aby uzyskać czas na osobiste szkolenie? Ćwiczenia są ważne. Wiesz to. Wiem to. Ale co masz zamiar z tym zrobić? Indywidualne ćwiczenia szkoleniowe z certyfikowanym osobistego trenera może być tylko kopnięcie trzeba

Oto rzeczy. Chyba że jesteś bardzo zmotywowany, to jest zbyt łatwe do odkładać tego planu ćwiczeń … może na zawsze. Ale jeśli masz na spotkanie z osobistym trenerem (jak ja!), Jesteś mniej prawdopodobne, aby wysadzić go. Wszystko co musisz zrobić, to dostać swój tyłek w biegu, wsiąść do samochodu, a pojawi się na sesji. Twój trener będzie stanowić motywację.

Co to jest Big Deal o posiadanie trenera?

Kiedykolwiek poszedł do siłowni i wędrowałem po patrząc na sprzęt? Tak, niektóre siłownie będzie można dostać się na program, ale osobiste uwagi spadł po drodze w wielu z nich, a ty jesteś mało prawdopodobne, aby uzyskać prawdziwie dostosowaną rutyny.

Doświadczony trener personalny od Integrated Health Solutions od Tanya Morrell, z drugiej strony, będzie pochodzić z programu ćwiczeń, który spełnia specyficzne wymagania. Jeśli głównym celem jest stracić tych dodatkowych funtów, które wkradły się od porodu, nie chcesz to samo rutynowe szkolenia, jak ktoś, kto przygotowuje się wspiąć na szczyt lub przebiec maraton.

Ale hej, nawet jeśli zaczyna się w skromnych celów, nie należy lekceważyć możliwości ich rozbudowy.

Jak Doug Larson, znany autor i aktor, powiedział: „Niektóre z największych wyczynów na świecie zostały dokonane przez ludzi mało inteligentnych, aby wiedzieć, że były niemożliwe.” Jest wiele prawdy miesza się z humorem w tym oświadczeniu.

Nawet jeśli myślisz, że jesteś drobny i słaby lub tłuszczu i obecnie kształt, należy zwrócić uwagę na to, co Magic Johnson miał do powiedzenia.
Artykuł napisany przez: torby papierowe

Post Categories: Szkolenia dla pracownikow
Tags: , , ,