Jak założyć firmę szkoleniową

Jak założyć firmę szkoleniową

7 Klawisze do udzielenia konstruktywnej krytyki

Niezależnie od tego, jak konstruktywna krytyka innej osoby ma być, większość ludzi, kiedy skrytykował w jakikolwiek sposób są umieszczane w defensywie drugi czują się tak, jakby zrobili coś złego. Kombajn ten naturalny obronności z konstruktywną krytykę podawana w danel-hurt.pl/spodnie-damskie,data,212,0.html ramach swojej pracy, a potencjał dla „krytykowany” osoby należy pozostawić uczucie pobity wzrasta dramatycznie.szkoła jazdy numer 1 w Gdańsku Aby zminimalizować ten potencjał i zmaksymalizować efektywność każdej trudnej komunikacji, warto pomyśleć o tym, co nie jest powiedziane jako krytyki, lecz pełna i kompletna komunikacja! Pełna i kompletna komunikacja nie pozostawia miejsca na czytanie między dowolnymi przysłowiowe linii i zapewnia przestrzeń mówić, co jest w naszych umysłach z szacunkiem i konstruktywny sposób. Konstruktywna krytyka, jak to jest odbierane, a jego ogólna skuteczność może zależeć od tego jednego czynnika.

Klucze do Nadanie konstruktywnej krytyki:

Przed zajęcie się problemem, dla którego chcesz dać „konstruktywną krytykę”, poprosić o pozwolenie mówić wprost o tym, co widzisz. Nawiąż dobry czas, aby porozmawiać prywatnie, a kiedy mówimy prywatnie powiedzieć, na przykład: „Zauważyłem, że miał trudności z tą transakcją, i chciałbym, aby pomóc udoskonalić swoją technikę. Czy to jest w porządku z tobą, jeśli pokażę Ci, jak można poprawić swój proces? ” Pytając o pozwolenie, należy zdemontować automatyczną reakcję obronną, że wszyscy mamy na krytykę i otworzyć drzwi do pełnego i całkowitego komunikacji.

Po nawiązaniu pozwolenie na rozmowę do sedna problemu, rozwiązania, co widać z własnych doświadczeń. Na przykład: „. Pamiętam, że kiedy byłem w pracy na podobnym projektem kilka lat temu i to samo zdarzyło mi się to w jaki sposób sobie z nią …” Tworząc ten rodzaj pokrewieństwa, można natknąć się w taki sposób, że twój krytyka jest przeznaczony, a to konstruktywnie kontra krytycznie!

Artykuł napisany przez:

Post Categories: Szkolenia dla pracownikow
Tags: , , , ,