Korzyści dla pracownika płynące ze szkoleń

Korzyści dla pracownika płynące ze szkoleń

Radzenie sobie z Bullying at Work może ostatecznie szkodliwe dla zdrowia

Burzliwy temperament. Zdrętwiała emocje. Bezsenne noce. Wszystkie te objawy zespołu stresu pourazowego (PTSD), warunek często związane z ludźmi, którzy doświadczyli okropności wojny. Dlaczego więc czytasz na temat tej choroby w artykule na temat mobbingu w miejscu pracy?

Okazuje się, że osoby zajmujące się mobbingu w miejscu pracy może również doświadczyć tego zaburzenia. W rzeczywistości, lekarze mówią, że zespół stresu pourazowego lub PTSD, jest stanem, który może rozwinąć się po każdym traumatycznym, katastrofalnej doświadczenia życiowego. Kiedy myślisz o urazach pomagałeś w wyniku zastraszany –to profesjonalizm, zaufanie i emocjonalnego dobrego samopoczucia – Do not zgadzasz się, że ty też, były w stanie wojny?

Ale mówisz, „walczył” wojnę i wreszcie, kiedy zdajesz sobie sprawę, że nigdy nie wygrać. (Jak lampart, nie tyranem zmienia swoje spoty). Zostawiłeś swoją pracę. Dlaczego czujesz się zdenerwowany i „nie jest sam” miesiąc lub rok później?

Spójrz na słowa „pourazowego” za chwilę. Termin uznaje, że chorzy mogą mieć opóźnioną reakcją na uraz. Podczas czasu wychodził na tyrana w swoim codziennym życiu zawodowym, trzeba było skoncentrować się całkowicie na tym związku. To cię spożywane zarówno na i poza pracą. Byłaś zawsze w stanie gotowości zwanej „walki lub ucieczki”. Nigdy nie wiedział, gdzie kolejny „cios” będzie pochodzić. Jeśli to wszystko brzmi jak sytuacjach żołnierz stoi, to nie jest przypadek. Ty też były wojnę.

Po lewej stronie, ci, że jesteś wolny i może doświadczyło ulgi od napięć, przynajmniej przez jakiś czas. Niestety, często wracają wspomnienia. Wiele uczucia, że ??trzeba było stłumić, aby iść do pracy codziennie – niska samoocena, złość i strach, na przykład – może teraz odgrywać się na swoich emocji.
Artykuł napisany przez:

Post Categories: Szkolenia dla informatykow
Tags: , , , ,