Dlaczego warto się doszkalać

Dlaczego warto się doszkalać

Interesujące jest to, aby słuchać komentarzem na temat trenerów tegorocznego Super Bowl. Co sądzisz, że mają ze sobą wspólnego?

Kiedy patrzę na Tony użyźniony wiem, że jest trenerem Indianapolis Colts i Lovie Smith jest trener Chicago Bears. Wszystko czytałem o nich, że są dobrymi ludźmi Christian, który nie krzycz lub brak szacunku sportowców w ich zespole.

W rzeczywistości, nawożony i Smith są najlepszymi przyjaciółmi i wspaniałych ludzi. Po tym wszystkim, to co wszyscy ludzie powinni starać się być i są doskonałymi wzorami dla wszystkich ludzi.

Nie zrozumcie mnie źle, jedyne co słyszę z mediów jest to, że użyźniony i Smith są African-American trenerzy zawodowej piłki nożnej lub czarne autokary. To zabawne słuchania komentarzu, na przykład mówią: „Wiesz, to pierwsze dwa czarne trenerzy prowadzić swoich zespołów do Super Bowl.”

Co jest nie tak z tym komentarzem mediów? Cocahes użyźniony i Smith nie trzeba przypominać o ich rasy, to jest oczywiste, co jest ich pochodzenie etniczne. W rzeczywistości to, co media powinny być mówiąc to te dwa autokary są wielcy przywódcy, inteligentny i Principled Bóg obawiając się mężczyźni.

Co jest naprawdę interesujący jest fakt, że trwało do 2007 roku dwóch wybitnych mężczyzn, takie jak użyźniony i Smith trenować w Super Bowl. Co to znaczy?

Oznacza to, że zespoły własnościowe w Indianapolis i Chicago opiera swoją decyzję, aby zatrudnić użyźniony i Smith trenować swoje zespoły dzięki swoim wyjątkowym charakterem, a nie kolor skóry, rasę, pochodzenie etniczne lub.

Więc co wziął Nationa Football League tak długo, aby zatrudnić na podstawie charakteru? Po tym wszystkim, National Basketball Association doświadczonych przywódców dwóch trenerów, którzy stało się African-American profesjonalnych trenerów koszykówki, który trenował o mistrzostwo NBA, ponad 30 lat temu.

Al Attles trenował Golden State Warriors i KC Jones trenował Boston Celtics. Dlaczego tak ogromna rozbieżność czasu i orzeczenia o czyjejś zdolności do coacha?

Wydaje mi się, ludzie są zbyt rozłączyła się na rasę, a nie zdolności przywódczych i charakteru. Wyobraź sobie, jak wielu innych przywódców i ludzi znaków zostały pominięte ze względu na kolor skóry, rasę czy płeć.

To najwyższy czas, Ameryka zaczyna cenić znak nad wyścigu. Czemu? Wyjeżdżamy za dużo talentu na uboczu w wielu firmach i organizacjach. Aby zachować żywotność musimy wszystkie ręce na pokład, bez względu na skład rasową.

Artykuł napisany przez:

Post Categories: Szkolenia dla informatykow
Tags: , , ,