Wyjazd integracyjny formą szkolenia

Wyjazd integracyjny formą szkolenia

I robią.

Skąd wiesz, jeśli doświadcza PTSD? Psychologowie twierdzą szukać następujących objawów:

· Koszmary lub dziennej retrospekcji wydarzeń

· reakcje fizyczne, takie jak przyspieszone tętno i poty

· Oderwanie się od innych

· Ograniczony zakres uczuć

· Wybuchy złości

· Bezsenność

· trudności z koncentracją

Ci, którzy cierpią z powodu raportu PTSD buduje twierdzę wokół swoich emocji, aby chronić się przed czując ból wydarzeniach oni doświadczyli. W procesie ich wszystkich zamknąć się z nim.

Teraz już wiesz: PTSD może cię odwiedzić, tak samo jak każdą inną osobę, która przeżyła traumatyczne doświadczenie życiowe, katastrofalne. Oczywiście, nie każdy, kto ma do czynienia z zastraszanie w miejscu pracy jest kandydatem do PTSD. PTSD jest poważny i wymaga zwykle wykwalifikowanej poradnictwo i / lub leków. Jeśli opcje te same brzmi groźnie, nie muszą być. Wyobraź sobie, jak byłoby „czuć się jak” sam „znowu Czy nie byłoby warto trochę wysiłku, aby dowiedzieć się co jest przyczyną swoich dolegliwości bólowych Pamiętaj, że zasługują na twoje wspaniałe, piękne samo;? Ten, który zostały stworzone, aby być.

Czy jesteś zmęczony czynienia z łobuzami w pracy? Masz martwi, analizowane i cierpiał wystarczająco długo – teraz nadszedł czas, aby ponownie ubiegać się o zaufanie i szacunek zasługują!

Valerie Cade jest ekspertem zastraszanie w miejscu pracy i autor Work Bully darmo na. Aby uzyskać więcej wskazówek, artykułów, jak to zrobić, a podcastów można znaleźć zasobu powstrzymać zastraszanie w miejscu pracy

Artykuł napisany przez: http://www.jobhouse.pl/

Post Categories: Kursy i szkolenia
Tags: , , ,