E-learning – nowa formuła szkolenia

E-learning - nowa formuła szkolenia

2. „Nie chcemy stworzyć wroga”

Martwimy się, że jeśli skonfrontować problem, ludzie nie będzie zadowolony. Jeśli rozwiązania problemu z szacunkiem i jasności – zrobiłeś dobrze. Nie można kontrolować i nie są odpowiedzialne za reakcję drugiej osoby. (Uwaga: to nie jest licencja do odbytu nic na nikogo) Oczywiście, im bardziej wykwalifikowanych jesteśmy na obsługę konfliktu, tym lepiej, ale w pewnym momencie trzeba jeszcze zrealizować inną osobę nie może być zadowolony. Zwracając uwagę na to, jak jesteśmy postrzegani jest dobra. Dokonywanie nasze potrzeby znane jest również dobre. Sztuką jest zrobić zarówno tych dobrze; zainteresowanie, co musimy z szacunkiem, zrównoważony sposób.

3. „Nie wiem, jak sobie z nim.”

Twój sposób myślenia, gdy wchodzi w konflikt jest kluczowa. Jeśli pojedziesz w złość, przekonany już zostały pokrzywdzone i są w trybie „atak”, nie będzie skuteczna. Nawet jeśli oznacza to oczekiwanie na godzinę lub dzień ostygnie, zrób to. Następnie udać się z pytaniami, aby uzyskać informacje o tym, dlaczego i jak coś się stało. Zachować swój odcień neutralny jak najwięcej. Gdy masz więcej informacji, można złożyć zamówienie, które są istotne. Większość ludzi nie tyle słuchać w trakcie konfliktu. Stare powiedzenie „istnieją dwie strony do każdej historii” nigdy nie było prawdziwsze niż w konflikcie.

Twoim zadaniem jest, aby dowiedzieć się, co dzieje się w głowie drugiej osoby (można nie zgodzić się z tym, ale znając będzie świetlnej). Następnie można zdecydować, jakie działanie, jeśli w ogóle, wziąć. Z prośbą o informacje zwrotne oznacza, że ??sprawdzają się w dniu, w którym inna osoba jest po rozmowie. Jest to sposób, aby zakończyć rozmowę z konieczności poczucie, jak oni zareagowali, jak czują i gdzie oboje stoją. W zależności od problemu, to może być tak proste, jak: „Czy rozumiecie, gdzie jestem pochodzących z” lub „Czy to ma sens dla ciebie?” lub, jeżeli jest to bardziej emocjonalnie naładowany zapytać: „Czy jesteśmy w porządku?” W końcu, można zdecydować się szacunkiem zgadzam.

Artykuł napisany przez: http://fizjosport.krakow.pl

Post Categories: Kursy i szkolenia
Tags: , , , ,