Szkolenie z innowacyjnych zastosowań w logistyce

Szkolenie z innowacyjnych zastosowań w logistyce

Humor – do prac

Bardzo niewielu ludzi naprawdę cieszyć się do swojej pracy. Spójrzmy prawdzie w oczy, większość bossów są ból, praca nie jest bardzo interesująca, a nawet jeśli tak, to po jakimś czasie robi się rutyny. Te dni są długie i kiedy czasy są powolne, są one nawet dłużej. Nuda może łatwo przenieść się. Niektórzy próbują zwalczać tę nudę, wnosząc trochę humor w miejscu pracy. Poniżej znajdują się dwie prawdziwe historie.

Pewien pan pracował dla firmy oprogramowanie medyczne. Było ich powolne sprzedaży i wsparcia sezonu i znalezienie rzeczy być zajęty, nie było łatwe. Więc ten człowiek, który również był amatorem brzuchomówca, przyniósł jeden z jego manekinów do pracy. Na szczęście, ten facet był bardzo lubiany, a ludzie w biurze, w tym jego przełożonego, wszyscy mają uciechę z niego. Żarty i jeden wkładki leciały szybki i wściekły. Wszyscy dobrze się bawili. Następnie wszedł jeden pracownik, który miał straszną fobię manekinów. Ona ustnie nadużywane inny pracownik, a następnie złożyła skargę. Pracownik został ostatecznie poprosił umieścić manekina dala i nigdy go przywrócić.

Innym pan, który pracował w szkole biznesu jako instruktora komputerowego odbywa sesję żart lunchu pokoju nauczycielskiego. Wszyscy nauczyciele zostali poproszeni o wstać i powiedzieć swoje ulubione dowcipy. To było wszystko dobrze, dopóki jeden z nauczycieli powiedział etnicznej żart. Jedna z osób w pokoju było tej grupy etnicznej i stał się bardzo urażony. Złożył skargę i spowodowało pozew przeciwko szkole.

Są to tylko dwa z wielu przypadków zapewne humor w miejscu pracy zamienia się w brzydkie sceny. Prawdą jest to , co jedna osoba znajdzie śmieszne lub zabawne, inna osoba może znaleźć obraźliwe. Kiedy tak się dzieje, reklamacje są zobowiązane do być i wtedy zaczyna się kłopoty.

Więc co jest firmą zrobić? Nie pozwalają one humor? Czy oni zakładać zasady, że żadne formy rozrywki lub nawet humorystyczny swobodnej rozmowie być dozwolone? Co zrobić, jeśli dwaj przyjaciele mówią prywatnie w pracy i opowiadają sobie dowcipy? Co to ktoś przechodzi obok i słyszy jeden z dowcipów i jest obrażony przez żart? Czy to wina dwóch pracowników, że prywatna rozmowa podsłuchał? Gdzie mamy narysować linię, jeśli chodzi o umożliwienie humor w miejscu pracy?

Niestety, wiele firm, co robić i wielki powód praca jest taka nieszczęśliwa miejsce, jest wprowadzenie zakazu rozmowy na rzeczywistych pomieszczeń pracy, które nie wiążą się bezpośrednio robi sama praca. Osoby, które zostały złowione łamanie tej zasady są podane nagany po raz pierwszy i na drugi przestępstwo podane są jakieś kary. Jeżeli naruszenie nadal są one puścić.

Sprawiedliwe? Może nie. Ale w czasach, w których każdy musi być politycznie poprawne, czy twarz ewentualnych pozwów może być jedynym sposobem działania mogą podjąć, aby rozwiązać ten problem.

Michael Russell

Artykuł napisany przez:

Post Categories: Kursy dla kosmetyczek
Tags: , , , , ,